About us

Agentura 420 Production je dynamicky se rozvíjející tým s mnohaletou zkušeností v práci s hudebníky, soubory, pořadateli, vydavateli a producenty doma i v zahraničí.  
Profesionalita ve všech směrech, důsledná stálá práce s umělci a důraz na každý detail produkce je pro nás samozřejmostí.
Výsledkem je špičková pódiová prezentace námi zastupovaných umělců, která je pomohla přivést na nejprestižnější domácí i světová pódia včetně legendárních festivalů Glastonbury či Sziget. 
 
Základní portfolio 420 Production aktuálně tvoří dvojice jmen z toho nejlepšího, co nabízí současná tuzemská scéna. Skupina The Atavists a duo Noisy Pots. 

Důkazem, že náš přístup funguje a že i české kapely mají na velká pódia světových festivalů jsou MYDY, kterým jsme za posledních 7 let pomohli vyrůst v možná nejúspěšnější českou kapelu v zahraničí. 

Co se však týká našich umělců - vynikající tandem Noisy Pots s originálním mixem elektroniky s nápaditou perkusivně melodickou linií kýblů, barelů a hrnců a The Atavists držitelé 2 cen Anděl v kategorii Objev roku 2019 a Nejlepší rockové album ( Lo-Fi life ). Atavisti jsou rocková kapela ovlivněna styly surf a stoner. 
 
Jako Agentura 420 Production  dále zajišťujeme booking pro vybrané interprety a umělce. Umíme nabídnout, vytvořit a zprodukovat kvalitní program pro VIP eventy. Najdeme pro Vás hudební i scénické řešení na míru dle Vašich potřeb a nároků klienta. 
Díky mnohaletým zkušenostem členů týmu Agentury 420 Production si stojíme za kvalitním provedením a jednáním na úrovni.

Tým 420 Production, to jsou tři generace hudebních nadšenců a zkušených profesionálů, kteří jsou celý život ponořeni ve všem, co se točí kolem hudby u nás i v zahraničí. Od managementu a systematické práce s umělci, přes dramaturgii a všestrannou produkci koncertů, festivalů a eventů. Rozsáhlé mezinárodní zkušenosti a kontakty, které jsme získali v dobách minulých i ve žhavé současnosti, nám umožňují překračovat hranice české kotliny a naše umělce úspěšně etablovat na světových pódiích a postavit se tak tváří v tvář zahraničnímu trhu. Na poli exportu české moderní hudby tak zaujímáme výsadní postavení. 
Spolu s našimi talentovanými umělci a dalšími tvůrci jsme připraveni vyjít vstříc všem pořadatelům a posluchačům, roztančit každý sál či náměstí, rozparádit každý festivalový kotel a splnit takřka každé přání na vašem eventu či korporátní akci.