Zofie Dares

Zofie Dares je mladá talentovaná zpěvačka a autorka písní ze stále populárnějších Mydy Rabycad. Na konci roku 2018 překvapila své fanoušky samostatným EP s názvem High on Being na, kterém tajně pracovala šest měsíců.

Sytetizátory, hymnické popové refrény, smyčcové kvarteto nebo gospelový sbor -  to vše najdete na EP Zofie Dares. Ve svých textech je osobnější než kdy jindy a vypráví více o životě mladé dívky, která odmítá plně vyrůst. Na tomto albu pracovala se dvěma členy své kapely, Tomášem Konůpkou a Nèro Scartchem, protože jsou „nedílnou součástí jejího hudebního života“, jak říká. Euforický název alba vychází z písně Garden of Eden, na kterém spolupracovali s Ondřejem Pivecem, vysoce respektovaným českým skladatelem a klavíristou Gregory Porterem nebo newyorským gospelovým sborem pod vedením Stephanie Fisherové.

Zofie se svým silným a krásným hlasem snadno uhrane publikum. Není divu, že se již objevila na několika významných hudebních akcích. Představila se v pražském klubu Roxy jako support newyorského dua Sofi Tukker, na italské show Milano Design Week nebo vystoupila na festivalu United Islands of Prague. Dále se zapojila do projektu Hlasy Svobody na pražském Metronome festivalu 2019. Těšit se můžete na živé video natočené DiscovrTV.